Korejské vozy | Ploty | Oplocení | Moderní umění | Ofsetový tisk
  
Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 17.12.18, 08:22Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
 Pravidla fóra Škoda TechWeb 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.06, 18:58
Příspěvky: 14781
Bydliště: Praha
Příspěvek Pravidla fóra Škoda TechWeb
Pravidla chování na fóru Škoda TechWeb:
Členové fóra Škoda TechWeb jsou povinni se s těmito pravidly seznámit a dodržovat je. V případě aktualizace pravidel bude jejich změna oznámena ve vyvěšeném příspěvku.

Pohyb a příspěvky na fóru:

a) Používání češtiny/slovenštiny bez háčků a čárek na fóru není zakázáno, její použití je čistě na vás, prosíme však o dodržování alespoň základních pravidel pravopisu, aneb piš tak, aby Ti bylo rozumět. Nezakazujeme ani cizí jazyky, pro uživatele mluvící cizím jazykem máme sekci "Foreign language speaking section"
Note for foreign users: If you have some question(s), please, write it into section "Foreign language speaking section".

b) Název threadu musí stručně vystihovat řešenou problematiku. Název jako "prosím pomoc" je nepřijatelný, aneb pojmenuj téma pochopitelně.

c) Každý člen je povinen obeznámit se s obsahem dané sekce, aby nedocházelo k založení identických témat. Pokud je podobné téma již založeno, pokračujte v existující diskuzi přidáním svého dotazu pomocí ikony ODPOVĚDĚT, QUOTE . Duplicitni temata budou bez upozornění mazána, aneb čti, pak až se ptej.

d) Každý člen je před zadáním nového tématu povinen použít ikonu HLEDAT, nebo vyhledávání na Googlu, kde se přesvědčí, zda téma se stejnou problematikou již neexistuje. Nebudou zakládána nová témata stejných dotazů či příspěvků do více sekcí najednou! Moderátor/Administrátor je oprávněn toto téma přesunout do příslušné sekce nebo jej odstranit, aneb než položíš dotaz, HLEDEJ.

e) Pokud člen odpovídá na příspěvek, který je bezprostředně předešlý, nepoužívá se citace v příspěvku. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky. Bude-li člen přesto takto odpovídat, jsou moderátoři oprávněni jeho příspěvky smazat. Pokud bude uživatel v této činnosti pokračovat, je možno jej postihnout BANem (Od 6/12/2010 nelze citovat poslední příspěvek, nadále platí zákaz citování obrázků)

f) Pokud člen založí nové téma v jiné sekci, než do které patří, je oprávněn moderátor/administrátor tento příspěvek přesunout. Toto téma bude přesunuto bez vlákna na předchozí umístění, aneb piš na správná místa

g) Každý člen je povinen chovat se dle pravidel slušného chování. Je zakázáno slovně urážet či slovně napadat jiného člena ve veřejných sekcích. Tyto problémy si budou členové řešit formou soukromých zpráv (SZ,PM).
Nevhodným chováním se myslí spamování (kromě sekce Mimo Mísu), hrubé urážení, ale i porušení jiných pravidel fóra. Tyto nesmyslné nebo urážlivé příspěvky budou bez upozornění mazány. Stejně tak jakýkoli pokus o flame bude bez varování odstraněn. Chovej se slušně, neurážej.

h) V případě opakovaného porušování kteréhokoliv bodu pravidel moderátor/administrátor upozorní hříšníka na nevhodnost jeho chování. Nezlepší-li se situace, může být problémovému uživateli zablokován účet

i) Warez, linky na download crack programů, hudby, videa a jiné odkazy na nelegálně šířený obsah jsou zakázány. Tato témata nebo příspěvky budou moderátorem/administrátorem odstraněny.

j) Při zadávání inzerátu uveďte co nejpřesnější popis prodávaného zboží a alespoň orientační cenu. Budou smazány off-topic diskuse k prodávanému zboží. Nepleťte si inzeráty s běžnými diskuzemi! Dodržuj pravidla bazaru


k) Na fóru Škoda TechWeb je zakázáno prodávat zboží pocházející z trestné činnosti, následky ponese sám inzerující. Administrátoři, moderátoři ani provozovatel fóra nenesou žádnou odpovědnost za tohoto prodávajícího, pokud však bude takovýto inzerát odhalen, bude neprodleně odstraněn.

l) Uživatelé si mohou definovat vlastní podpis příspěvku. Tento podpis může obsahovat text nebo obrázek, avšak nesmí být nevhodný, viz dále. Administrátor má plné právo nevhodný podpis, tj. např. velké množství obrázků,velký obrázek nebo dlouhý text upravit do přijatelné podoby. Nejedná se o cenzuru člena, ale o redukci velikosti příspěvku.

m) Administrátoři ani moderátoři jednotlivých sekcí nenesou žádnou odpovědnost za obsah příspěvků členů fóra Škoda Techweb.

n) Uživatelé v zájmu udržení pořádku na fóru upozorní na příspěvky v rozporu s pravidly moderátora nebo administátora soukromou zprávou s odkazem na problém.

Pozor na psaní ve fóru...není vidět výraz obličeje, není slyšet tón hlasu, takže nevyzní pointa či ironie a navíc naprosto chybí atmosféra. Vemte si to k srdci.


Zaregistrováním se na fóru Škoda TechWeb se zavazujete dodržovat tato pravidla. V případě porušení těchto pravidel jste povinni akceptovat rozhodnutí administrátorů nebo moderátorů bez výjimky.

Porušení těchto pravidel by mohlo vést k okamžité blokaci nebo smazání účtu. V případě porušení zákonů ČR i k možnosti podání trestního oznámení.

Pravidla jsou aktualizována podle potřeb a podle chování členů na fóru.


4.11.09, 21:17
Profil
Příspěvek Reklama


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz