Korejské vozy | Ploty | Oplocení | Moderní umění | Ofsetový tisk

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20.8.17, 20:12

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 hydroštely - test, výmena 
Autor Zpráva
Mistr mechanik

Příspěvek Re: hydroštely - test, výmena
boš čerpadlo je blbost, musíš vyměnit i držák čerpadla a trubky, navíc se připravíš o řídící jednotku, můj lukas ujel přes 400.OOO km, jak je tam to malé táhlo s dvěma klouby, tak bylo vychozené tak že upadlo, boš jsem dal jen proto že jsem měl na vyhození motor TD a lukas přeplnovaný motor nenakrmí,

u lukasu se musí pravidelně seřizovat volnoběh, kontrolovat snímač zátěže, kontrolovat v bloku měřených hodnot teplotu motoru, ta může být odlišná od přístrojovky a navíc náhradní mínus dvacet, pokud jsou v paměti závad závady mají vliv na chod čerpadla + v bloku měřených hodnot jsou čtyři okna nezbytné na činnost čerpadla,

kdo tyto věci neví, neví co to je VAG, zakládá mýty o poruchovosti čerpadla lucas

18.7.17, 06:20
Příspěvek Reklama

Na mým bývalým služebáku (felda vanplus 1,9D) čerpadlo odešlo při asi 400 tkm. Auto tedy normálně jelo, jen začala nafta chcát kolem hřídele - na rozvoďák.
Čerpadlo šlo na repasi, co všechno se měnilo nevím, ale auto jezdilo stejně jako před tím.

18.7.17, 15:18

volnobeh som nikdy nenastavoval, je daný ovládacou páčkou, sa mi zdá od 920 do 960 ot./min. zvýšený volnobeh je niečo málo cez 1000 ot./min. teplota sedí, origo čidlo. pamäť závad prázdná, až možno na spínač dverí u šofera ( prerušil som kábel aby nešlo žhavenie pri otvorení dverí ) a potenciometer na čerpadle je tiež funkčný, a čerpadlo fachá dobre zatial :)

18.7.17, 18:47
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3