Korejské vozy | Ploty | Oplocení | Moderní umění | Ofsetový tisk

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 12.12.18, 19:52

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 KM, ZL Seřízení / repase karburátoru 
Autor Zpráva

Příspěvek KM, ZL Seřízení / repase karburátoru
Prosím vás, nemáte někdo kontakt na někoho schopného (Kroměříž, Zlín...), kdo by mi vyčistil a zrepasoval karburátor na favoritovi? Měl jsem jednoho člověka přímo v Kroměříži, ale bohužel už to přestal dělat a tak sháním někoho jiného, přičemž je to teda už dost problém. Potřeboval bych to celé rozdělat, vyčistit, povyměňovat co je třeba a pak hlavně nastavit.
Díky

29.8.18, 14:57
Příspěvek Reklama

Junior TW team

Příspěvek Re: KM, ZL Seřízení / repase karburátoru
Ahoj,
tož já su z Těšnovic a zabývám se právě staršíma (interně říkám zánovníma, lidi obecně popelnicema :mrgreen: ).
Trochu problém je s časem, v týdnu toho moc nestihnu, protože když se dostanu na dilnu ve 4 jsme rád a ještě se musím postarat o ovečky a spol.
Spíš se zeptám na nějaké věci ještě.
Kdy byli seřízené ventily?
Jak je na tom zapalování?Rozdělovač, palec, víčko, kabely, svíčky?

Jaký máš karbec? Membrány atd. máš sehnané, originál? Pokud ne, mohl bych zkusit se poptat a sehnat, jako s čínskýma to nemá cenuu dělat.

30.8.18, 05:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Ahoj,
No mně to taky víc vyhovuje o víkendu než přes týden, protože zase jezdím do práce do Zlína a tak brzy ráno odjíždím a v pozdním odpoledni zase přijíždím.
Bohužel ti můžu říct jen to, že svíčky měním každých +- 10K km, při výměně oleje. Mám tam plyn tak to měním zhruba v těchto intervalech. Ventily nebyly dělané už docela dlouho, ale přesný údaj taky nevím. Membrány nemám. Už jsem slyšel z více stran, že s čínskýma to nemá smysl. Na druhou stranu originál už se dost špatně shání a protože tam mám ten plyn a přes teplé měsíce benzín prakticky nepoužívám, tak jsem to nikdy moc neřešil. říkal jsem si totiž (možná mylně), že pokud jezdím na LPG, membrány si toho benzínu stejně moc neužijí, takže se nemažou a jestli se za ten rok roztrhá originál nebo čínská tak je to jedno :-))
No a jak je na tom zbytek, to už je asi spíš na proměření. Kabely ke svíčkám by měly být ale dobré. Ty jsem měnil. Už je to taky nějaký ten pátek, ale snad to tak je. Stejně jako víčko a palec. Ty obměňuju když se mi nezdají (beru to jako spotřebák) Ale samozřejmě zase čína :-/
Nemám na to vůbec žádné součástky. Membrány ani nic jiného.

30.8.18, 07:36
Mistr mechanik

pokud ne chceš jezdit i na benzín nějaké větší opravy nemají smysl,

v případě že nevyjedeš měsíčně aspon pět litrů benzíánu a každý měsíc netankuješ čerstvý je skáza palivového systému neodvratná

31.8.18, 19:01
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ]