Korejské vozy | Ploty | Oplocení | Moderní umění | Ofsetový tisk

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26.9.18, 07:49

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Nejde nastartovat (zkrat, svíčky, ...) 
Autor Zpráva
Moderátor

Příspěvek Re: Nejde nastartovat (zkrat, svíčky, ...)
ono je zapnutý a zapnutý.. na volnoměh ty feldy moc nedají, teda s altíkem 55A, lepší měřit až nad 1500ot.. to je směroplatný údaj..jinak se dá na ten kablík co vede z dobíjecího modulu do altíku naletovat dioda a hned je o 0,6V víc.. každopádně to škubání může dělat zapalovací modul.. vzhledem k věku auta bude v modulu už dost zaoxidováno, taky jsem jej teď musel měnit a závada byla, že za studena jelo, za tepla škubalo a pak jelo jen na 2 válce.. Modul jsem sehnal Tesla, nový..

http://kachnis.techsajt.cz

15.8.18, 09:05
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

Vývojář

Ono se to musí řešit všechno postupně, abys před dalším řešeným problémem měl jistotu, že ostatní věci šlapou... To střílení u Felicií MPI na lpg dělají většinou zapalovací moduly,to mají kolegové pravdu. Už jsem lištu známým několikrát vyměňoval, hlavně na LPG trpí (vyšší napětí k přeskočení jiskry). Dalším tipem na příčinu střelby je lambda sonda, taktéž dost týraná provozem na lpg. Také nám pověz, jestli máš na tlusté hadici, co vede od reduktoru lpg pod ten černý plastový kryt motoru, štelovací šroub nebo motorek, ke kterému vedou kabely.

Peugeot 106 1.1 '02
Fáčko 136L '89 Bělouš
Š Felda 1.3 MPI Color line '99 Lentilka
Š Felda 1.3 MPI Combi '97
Fáčko 1.3 Lxi '93
Š 120 LS '78 Beruška

16.8.18, 12:33

Kluci z paky píše:
Ono se to musí řešit všechno postupně, abys před dalším řešeným problémem měl jistotu, že ostatní věci šlapou... To střílení u Felicií MPI na lpg dělají většinou zapalovací moduly,to mají kolegové pravdu. Už jsem lištu známým několikrát vyměňoval, hlavně na LPG trpí (vyšší napětí k přeskočení jiskry). Dalším tipem na příčinu střelby je lambda sonda, taktéž dost týraná provozem na lpg. Také nám pověz, jestli máš na tlusté hadici, co vede od reduktoru lpg pod ten černý plastový kryt motoru, štelovací šroub nebo motorek, ke kterému vedou kabely.

Hmm to je těžký někde začít. Když já začnu něco vyměňovat a pak se začnou projevovat další a další závady. Teď jsem třeba vyměnil trubku vody, abych měl nezarezlej výpušťák. Vyteklo z toho hrozně sajrajtu. Rezavá voda z motoru v tom systému už dělá skoro bahno. Zkouším to pročistit, ale pořád je rezavá. Navíc jsem teď zjistil, že do reduktoru neteče teplá voda. Asi ho ten sajrajt zacpal. I když motor skoro vaří, reduktor je studenej. Možná to bude v tom. Koupil jsem nový membrány na LPG, ale asi začnu čištěním těch hadic k reduktoru. Od reduktoru mám na hadici krokovej motorek a pak je tam centrální směšovač, je to BRC.

Na benzín ani neškube ani nestřílí ani když to podtáčím. Došel mi LPG tak jsem na benzín jel docela dlouho. Znamená to, že zapalovací modul můžu vyloučit? A ty svíčky LPG Brisk co tam teď jsou mám DR15YS, koupil jsem ještě DR14YS, ale nevím co je v tom za rozdíl. Má to cenu zkusit vyměňovat?

P.S: Vyměnil palivový filtr a nechal vyměnit filtr kapalné fáze LPG. Subjektivně mám pocit, že se motor už tolik nedrží v otáčkách na volnoběh. Ale asi mě zabijete, že by to mohlo být kvůli palivovýmu filtru, každopádně tlak paliva byl taky velký a snížil se.

18.8.18, 11:09
Pan Kapitán

Když nezahrivas reduktor, podchladi se a dava malo plynu.

+ VW Caravelle Syncro GL 1988 - nejlepší hračka na světě

18.8.18, 13:27
Profil ICQ YIM
Vývojář

Přesně tak. Takže tím začni....

Peugeot 106 1.1 '02
Fáčko 136L '89 Bělouš
Š Felda 1.3 MPI Color line '99 Lentilka
Š Felda 1.3 MPI Combi '97
Fáčko 1.3 Lxi '93
Š 120 LS '78 Beruška

20.8.18, 10:36

Jj, začal jsem reduktorem. Jeho připojení na vodu už funguje a mám nový membrány. Ale problém se bohužel nevyřešil. Auto na plyn pořád občas zaškubne a blafe do sání při zrychlení na plyn. V podstatě nejde dupnout na plyn a musím přidávat hodně pozvolně, tak si někdy připadám jako nějakej náklaďák. Mohl by tohle dělat krokový motorek? Vede k němu hrozně dlouhej stočenej kabel.
Vojta.

1.9.18, 11:38
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4