Korejské vozy | Ploty | Oplocení | Moderní umění | Ofsetový tisk

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 24.11.17, 10:09

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Skoda felicie 1 3 Nenaskočí 
Autor Zpráva

Příspěvek Re: Skoda felicie 1 3 Nenaskočí
keď sa pozriete do schémy, uvidíte že relé pre pal. čerpadlo spína plus aj pre čerpadlo aj napájanie vstrekov zároveň ;)
takže kludne stačí ak nebude spínať toto relé, a nenaštartuje.
skontrolovať treba či ide vôbec aj iskra, vytiahnuť von lištu a opreť sviečky o kostru. tým sa vylúči prípadná chyba imobilizéru alebo čerpadla či kabeláže.
predpokladám ale že problém bude v imobilizéri. ak to fungovalo predtým aj bez IMMA tak to nechaj tak. dorábanie IMMA bez potrebného vybavenia je strata času

23.10.16, 18:18
Příspěvek Reklama

badopes píše:
To máš celé nějaké dodrbané, vrať tam tu původní jednotku a zkus VAG, podle mne máš něco s elektrikou řj, a proto ti to nejde.
Jinak zkontroluj čerpadlo tak, že se dostaneš ke konektoru u čerpadla , ten rozpojíš, měly by tam být dva silnější dráty a dva nebo tři tenké. Na ty silné zapojíš žárovku 21W třeba z brzdového světla a zkusíš startovat. Tím si jednoduše odzkoušíš funkčnost vedení spínání a relé. (prostě místo čerpadla budeš mít na zkoušku zapojenou tu 21W žárovku).

Díky určitě vyzkouším momentálně jsem na dovolené ale zní to dobře. Díky

24.10.16, 21:04

Kluci z Paky píše:
A jinak-prvotni pri nestartujicim motoru je zjisteni,jestli jde jiskra a jestli jde benzin k motoru.Od toho se odpichni.

Hadičky jsou suché a čerpadlo není slyšet. Není to kvůli tomu jak jsem měnil nádrž? Že čerpadlo je nějaké mrtvé. Zkusím to s tou žárovkou a zkontrolovat jestli to dává jiskru. Potom se ozvu

24.10.16, 21:09

Tak do čerpadla nejde elektřina. Nehaže ani jiskru, jen když dám do druhé polohy klíček tak to je cvakne a když vyndám klíček to samy .
Přijde mi že Řj motoru nedává vůbec povely. Nejde se mi ani do ní dostat přes diagnostiku. Chtěl bych se zeptat zda ta řídící jednotka se nemusí nejdřív nějak restartovat v původním voze. Dnes tam zkusím ještě původní. S původním imobilizérem od toho ale nemám čip

29.10.16, 07:48
rejpal

Restart není potřeba.

29.10.16, 08:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Vývojář

Cip k puvodnimu ani nepotrebujes,kdyz byly ustrihnute draty.Dej to do puvodniho stavu a jezdi.

Peugeot 106 1.1 '02
Fáčko 136L '89 Bělouš
Š Felda 1.3 MPI Color line '99 Lentilka
Š Felda 1.3 MPI Combi '97
Fáčko 1.3 Lxi '93
Š 120 LS '78 Beruška

29.10.16, 12:13

okej ak to nejde, skús to takto - manuálne obísť IMMO :D
v motorovom priestore niekde pri nádobke s aktívnym uhlím je 6 pinová svorkovnica.
na pozícii č.3 sa nachádza modrý vodič ( v smere od zväzku čo vychádza z karoserie ) a na protikuse svorkovnice je zasa pokračuje hnedý vodič.
je potrebné tento vodič prerušiť a ukostriť. je jedno či priamo modrý pred svorkovnicou alebo až hnedý za ňou.
týmto sa ukostrí relé pre palivové čerpadlo a vstrekovače, teda už budú fungovať ;)

Obrázek

29.10.16, 20:24

Takže imobilizér spíná čerpadlo ? Mám feldu co má již čip v klíčku nebude to problém když to odstrihnu ? Jsem v autech úplný elef tak nvm co tím myslíte ukostrit nvm kam bych ho ukostril.
Zkoušel jsem nalít benzín do sání a ani si nevzdychl. zkoušel jsem připojit na diagnostiku jak se starou řídící jednotkou tak s novou a nic kolik by za to chtěli tak v servise je to někde elektrikou.

30.10.16, 22:08
Příspěvek Reklama

Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2